• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg

Centrum szkolenia operatorów koparek, wózków widłowych i maszyn budowlanych w UK

Empire Traininig Services zapewnia profesjonalne kursy na koparki w uk po polsku (m.in. do robót ziemnych i drogowych), egzaminy CSCS, CPCS oraz szkolenia na wózki widłowe 

Naszymi głównymi atutami są niska cena oraz najlepsza zdawalność na uprawnienia uk. Gwarantujemy przede wszystkim wysoką jakość szkolenia i wykwalifikowanych wykładowców, którzy prowadzą kursy, egzaminy i szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS . Jego zaliczenie zapewnia uzyskanie intratnej posady w przedsiębiorstwach budowlanych, fabrykach i firmach w całej Anglii, ale także na terenie Unii Europejskiej.

        Organizujemy kursy i szkolenia również do pracy w środowisku niebudowlanym oferując ponad 100 różnych kursów, np. na wysypiska śmieci, sortownie czy złomowiska. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak kursy CPCS na maszyny budowlane, szkolenia na wózki widłowe, CPCS na koparkę organizowane w takich miastach jak: Londyn, Milton Keynes, Birmingham, Manchester i innych.

    Nasze szkolenia na maszyny budowlane oraz kursy na wózki widłowe mogą się pochwalić licznym zainteresowaniem Polaków, jak i chętnych z innych rejonów Europy. Szkolenia prowadzone są w językach, którymi na co dzień porozumiewają się kursanci, co nas wyróżnia i gwarantuje wysoką zdawalność na uprawnienia uk. 

Empiretrainingservices.co.uk

Chciałbyś zmienić coś w swoim życiu? Zainwestować w siebie, po to by zyskać nową, lepiej płatną pracę? Nic nie stoi temu na przeszkodzie. Nawet jeśli mieszkasz w UK, masz do dyspozycji wiele dróg rozwijania się. Jedna z nich to polskie kursy w UK. Być może o tym jeszcze nie wiesz, ale coraz większa liczba osób, które przed laty przyjechały do UK, dziś zmienia pracę na zupełnie inną. Nie byłoby to możliwe gdyby nie ich dążenie do zyskiwania nowych kwalifikacji. Również chcesz je zyskać? Prezentujemy kilka możliwości, być może znajdziesz w nich coś dla siebie.

Kursy CPC w Anglii

Podoba ci się praca w branży transportowej? Rozważasz założenie własnej firmy, w której na początku będziesz właścicielem i kierowcą? Wiele osób tak zaczyna budować swoje imperium. Przez kilka pierwszych lat dorabia się oszczędności, a następnie inwestuje je w firmę, biorąc w leasing nowe pojazdy, zatrudniając pracowników, a później zajmując się tylko pozyskiwaniem zamówień. Byś mógł w ten sposób pracować w UK musisz mieć ukończone kursy CPC. Co to takiego? Jest to specjalistyczny rodzaj kursów, dedykowanych przyszłym pracownikom branży transportowej. Uczestnicząc w nim dowiesz się lub przypomnisz sobie wiele cennych rzeczy z kursu na prawo jazdy. Będziesz miał podstawową wiedzę aby samodzielnie prowadzić firmę transportową, realizować zamówienia i zarządzać flotą pojazdów.

Kurs na koparke UK

W Polsce zawód operatora koparki i koparko ładowarki jest jednym z najlepiej opłacanych. Wielu ludzi nie może tego zrozumieć, jak to możliwe że osoby po studiach, z wyższym wykształceniem zarabiają zdecydowanie mniej niż taki operator, który wystarczy ze ukończy kurs. Odpowiedź na to pytanie jest prosa – operator koparki posiada szczególne umiejętności, poszukiwane przez pracodawców i inwestorów. Są oni skłonni zapłacić mu dużo za jego pracę, dzięki której na czas mogą realizować swoje inwestycje, a w konsekwencji zarabiać duże pieniądze. Osoba po studiach, z dużą wiedzą teoretyczną, ale bez doświadczenia nie jest dla nich cennym narybkiem. Jeśli ty również chcesz być spokojny o swoją przyszłość, móc ją planować w radosnych kolorach i nie martwić się o pieniądze, powinieneś rozważyć kurs koparko ładowarki. Cena takiego kursu to około kilkaset funtów, ale pracodawcy często dofinansowują takie kursy swoim pracownikom, mając w planach przeniesienie ich na nowe, wyższe stanowisko, czyli uczynienie operatorem koparko ładowarki.

Karta CSCS – jak ją zdobyć

Jednym z większych osiągnięć każdej osoby, która mieszka w UK i chce podnieść swoje kompetencje zawodowej, jest zdobycie karty CSCS. Co to takiego? Jest to szczególny rodzaj karty, będący uprawnieniami do wykonywalna szczególnych zawodów. Chcąc prowadzić koparko ładowarkę, musisz nie tylko poznać wszystkie teoretyczne wiadomości na jej temat, ale przede wszystkim w praktyce nauczyć się jej obsługi. Pozwoli ci to sprawnie i bezpiecznie wykonywać powierzone zadania. Zyskasz dzięki temu w oczach pracodawcy i co najważniejsze, masz szansę na dużą podwyżkę za wydajność i efektywność swojej pracy. Dużym udogodnieniem w przygotowaniach się do egzaminu jest to, że CITB test po polsku dostępny jest również przez internet. W ten sposób oszczędzasz swój czas i znacznie szybciej oraz sprawniej przyswajasz cały potrzebny materiał, przez co zwiększasz swoje szanse na pozytywny wynik egzaminu.

CSCS po polsku

Testy zawodowe najczęściej poprzedzane są kursami. Działa to podobnie jak kursy na prawo jazdy. Dzielą się one na dwie części. Pierwsza z nich to część teoretyczna, w trakcie której omawiane będą wszystkie najważniejsze informacje i wiadomości, które musisz poznać zanim usiądziesz za manetkami koparko ładowarki. Kiedy jednak już nastąpi część praktyczna kursu, będziesz mógł się wykazać wszystkimi wiadomościami i wiedzą specjalistyczną. W trakcie części praktycznej kursu, będziesz mieć do wykonania różnego rodzaju zadania – wykonać wykop, przewieźć ładunek i manewrować koparko ładowarką po placu. Podobne zadania będą na ciebie czekać na egzaminie.

Szkolenia na koparki i kursy na maszyny budowlane

Kursy na wózki widłowe i egzamin IPAF LUB PASMA

 

Szkolenie na operatora wózków widłowych w UK jest jednym najczęściej obleganych. Uprawnienia operatora wózków widłowych lub zwyzki pozwalają na uzyskanie intratnego stanowiska w wielu miejscach pracy. Mogą to być zarówno sklepy, fabryki, jak i magazyny. Na terenie Anglii każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy dla operatorów wózków widłowych.

 

Tylko  profesjonalne kursy i egzaminy państwowe IPAF, CPCS gwarantują możliwość ubiegania się o tego rodzaju stanowiska.

 

Ile kosztuje kurs na koparkę w UK?

 

Wszystkie szkolenia na maszyny budowlane w Londynie oraz innych miastach Wielkiej Brytanii, organizowane przez nasze centrum, mogą się pochwalić konkurencyjnymi cenami. To zawsze inwestycja i najlepsza szansa poszerzenia swoich umiejętności oraz zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.

 

Uprawnienia operatora koparki, ładowarki, walec czy wywrotka w UK gwarantują dobre zarobki przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu własnym oraz nieznacznym wkładzie finansowym.

 

Ponad 100 kursów w ofercie

 

Oferujemy  wyjątkowo obszerny zakres kursów, spośród których szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS należą do najbardziej poszukiwanych. Dużym atutem jest organizowanie kursów i szkolen CPCS po polsku, dzięki czemu egzamin państwowy CPCS w UK jest bardziej przystępny dla polonii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń. Każdy zainteresowany z pewnością znajdzie tu coś dla siebie zdobywając nowe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe. Zarobki na stanowisku operator koparki wachają się w granicach od £16 do £25 na godzinę.

 

Kursy na raty!

 

Z przyjemnością informujemy, iż od teraz mogą państwo uniknąć jednorazowego wysokiego kosztu zapisania się na szkolenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadzamy opcje spłaty kosztów każdego z oferowanych przez nas kursów w systemie ratalnym.

 

Zacznij szkolenie już dzisiaj wpłacając niewielką opłatę administracyjną, a resztę zapłać w wygodnych miesięcznych ratach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 

;

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. See our Private Policy