• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg

Centrum szkolenia operatorów koparek, wózków widłowych i maszyn budowlanych w UK

Empire Traininig Services zapewnia profesjonalne kursy na koparki w uk po polsku (m.in. do robót ziemnych i drogowych), egzaminy CSCS, CPCS oraz szkolenia na wózki widłowe 

Naszymi głównymi atutami są niska cena oraz najlepsza zdawalność na uprawnienia uk. Gwarantujemy przede wszystkim wysoką jakość szkolenia i wykwalifikowanych wykładowców, którzy prowadzą kursy, egzaminy i szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS . Jego zaliczenie zapewnia uzyskanie intratnej posady w przedsiębiorstwach budowlanych, fabrykach i firmach w całej Anglii, ale także na terenie Unii Europejskiej.

        Organizujemy kursy i szkolenia również do pracy w środowisku niebudowlanym oferując ponad 100 różnych kursów, np. na wysypiska śmieci, sortownie czy złomowiska. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak kursy CPCS na maszyny budowlane, szkolenia na wózki widłowe, CPCS na koparkę organizowane w takich miastach jak: Londyn, Milton Keynes, Birmingham, Manchester i innych.

    Nasze szkolenia na maszyny budowlane oraz kursy na wózki widłowe mogą się pochwalić licznym zainteresowaniem Polaków, jak i chętnych z innych rejonów Europy. Szkolenia prowadzone są w językach, którymi na co dzień porozumiewają się kursanci, co nas wyróżnia i gwarantuje wysoką zdawalność na uprawnienia uk. 

Empiretrainingservices.co.uk

Mimo brexitu, Wielka Brytania wciąż stoi otworem i chętnie zaprasza profesjonalnych pracowników z innych krajów. Aby jednak być zadowolonym z pobytu na Wyspach i zarabiać godne pieniądze, należy wykonać kursy i szkolenia poświadczające nasze umiejętności. Pierwszym i najważniejszym dokumentem dla osób, które chcą podjąć pracę na budowie, jest karta CSCS. Bez tego certyfikatu nie jest możliwe legalne uzyskanie zatrudnienia na placu budowy. Każdy pracodawca oczekuje od swoich pracowników fachowości, odpowiedzialności i rzetelnego wykonywania powierzonych mu zadań, czego potwierdzeniem jest właśnie karta CSCS. 

CSCS test po polsku

Szkolenia na kartę CSCS odbywają się na terenie Wielkiej Brytanii, ale warto jest szukać takich miejsc, gdzie będą one przeprowadzane w języku polskim. Wiedza składająca się na certyfikat CSCS dotyczy głównie sektora budowlanego, przestrzegania zasad bezpieczeństwa BHP oraz odpowiedzialnego zachowania na placu budowy. Dlatego tak ważne jest rozumienie zakresu wiedzy zawartej w szkoleniu. Tylko wtedy będzie możliwe podjęcie pracy w sposób świadomy i rzetelny, co szanująca się firma z branży budowlanej natychmiast doceni. 

Egzamin CSCS

Sam egzamin CSCS odbywa się dopiero po odbyciu szkolenia CSCS Health & Safety. Nie jest to trudne i nie zajmuje wiele czasu, a wszelkie materiały do egzaminu są udostępniane kursantom w formie elektronicznej i co ważne, w języku ojczystym. Egzamin CSCS składa się z 50 teoretycznych pytań dotyczących sektora budowlanego, a przede wszystkim przestrzegania zasad BHP. Od kandydatów wymaga się opanowania konkretnej wiedzy BHP, ale także umiejętności szybkiego i świadomego podejmowania decyzji. Osoby podejmujące pracę na placu budowy muszą się odznaczać spokojem, wysoką koncentracją, precyzją działania i opanowaniem. Dlatego też na egzaminie można się spotkać z pytaniami dotyczącymi umiejętnego zachowania na placu budowy w trudnych warunkach. Kandydat wciela się w jednego z pracowników czy osób nadzorujących prace, a następnie wybiera określony sposób rozwiązania stawianych przed nim trudności. Pozwala to na przygotowanie praktyczne i stanowi próbę odwzorowania autentycznych problemów, z jakimi można się spotkać w czasie pracy. 

Certyfikat CSCS UK

W Wielkiej Brytanii zostały określone konkretne zasady dotyczące zdobywania karty CSCS oraz zakresu jej ważności. Istnieją dwa rodzaje kart CSCS. Czerwona karta CSCS jest kartą tymczasową, której okres ważności przypada na 6 miesięcy. Po tym czasie nie może być odnawiana. Zielona karat CSCS posiada dłuższy okres ważności, bo aż 5 lat, jednak jej uzyskanie wiąże się z odbyciem 1-dniowego kursu Level 1 Healt&Safety. Jego zaliczenie uprawnia do otrzymania karty CSCS UK na okres 5 lat, która zostaje przesłana pocztą tradycyjną w ciągu 10 dni roboczych. Warto więc postarać się o zieloną kartę CSCS, jaka otwiera możliwość pracy na budowie. Daje też szansę na realizowanie innych szkoleń, jak choćby kursy CPC, szkolenia na ładowarkę UK i wszelkie inne polskie kursy w UK. 

Szkolenia na koparki i kursy na maszyny budowlane

Kursy na wózki widłowe i egzamin IPAF LUB PASMA

 

Szkolenie na operatora wózków widłowych w UK jest jednym najczęściej obleganych. Uprawnienia operatora wózków widłowych lub zwyzki pozwalają na uzyskanie intratnego stanowiska w wielu miejscach pracy. Mogą to być zarówno sklepy, fabryki, jak i magazyny. Na terenie Anglii każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy dla operatorów wózków widłowych.

 

Tylko  profesjonalne kursy i egzaminy państwowe IPAF, CPCS gwarantują możliwość ubiegania się o tego rodzaju stanowiska.

 

Ile kosztuje kurs na koparkę w UK?

 

Wszystkie szkolenia na maszyny budowlane w Londynie oraz innych miastach Wielkiej Brytanii, organizowane przez nasze centrum, mogą się pochwalić konkurencyjnymi cenami. To zawsze inwestycja i najlepsza szansa poszerzenia swoich umiejętności oraz zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.

 

Uprawnienia operatora koparki, ładowarki, walec czy wywrotka w UK gwarantują dobre zarobki przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu własnym oraz nieznacznym wkładzie finansowym.

 

Ponad 100 kursów w ofercie

 

Oferujemy  wyjątkowo obszerny zakres kursów, spośród których szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS należą do najbardziej poszukiwanych. Dużym atutem jest organizowanie kursów i szkolen CPCS po polsku, dzięki czemu egzamin państwowy CPCS w UK jest bardziej przystępny dla polonii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń. Każdy zainteresowany z pewnością znajdzie tu coś dla siebie zdobywając nowe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe. Zarobki na stanowisku operator koparki wachają się w granicach od £16 do £25 na godzinę.

 

Kursy na raty!

 

Z przyjemnością informujemy, iż od teraz mogą państwo uniknąć jednorazowego wysokiego kosztu zapisania się na szkolenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadzamy opcje spłaty kosztów każdego z oferowanych przez nas kursów w systemie ratalnym.

 

Zacznij szkolenie już dzisiaj wpłacając niewielką opłatę administracyjną, a resztę zapłać w wygodnych miesięcznych ratach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 

;

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. See our Private Policy