• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg

Centrum szkolenia operatorów koparek, wózków widłowych i maszyn budowlanych w UK

Empire Traininig Services zapewnia profesjonalne kursy na koparki w uk po polsku (m.in. do robót ziemnych i drogowych), egzaminy CSCS, CPCS oraz szkolenia na wózki widłowe 

Naszymi głównymi atutami są niska cena oraz najlepsza zdawalność na uprawnienia uk. Gwarantujemy przede wszystkim wysoką jakość szkolenia i wykwalifikowanych wykładowców, którzy prowadzą kursy, egzaminy i szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS . Jego zaliczenie zapewnia uzyskanie intratnej posady w przedsiębiorstwach budowlanych, fabrykach i firmach w całej Anglii, ale także na terenie Unii Europejskiej.

        Organizujemy kursy i szkolenia również do pracy w środowisku niebudowlanym oferując ponad 100 różnych kursów, np. na wysypiska śmieci, sortownie czy złomowiska. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak kursy CPCS na maszyny budowlane, szkolenia na wózki widłowe, CPCS na koparkę organizowane w takich miastach jak: Londyn, Milton Keynes, Birmingham, Manchester i innych.

    Nasze szkolenia na maszyny budowlane oraz kursy na wózki widłowe mogą się pochwalić licznym zainteresowaniem Polaków, jak i chętnych z innych rejonów Europy. Szkolenia prowadzone są w językach, którymi na co dzień porozumiewają się kursanci, co nas wyróżnia i gwarantuje wysoką zdawalność na uprawnienia uk. 

Empiretrainingservices.co.uk

Karta CSCS jest jednym z najważniejszych dokumentów, który uprawnia do przebywania na placu budowy oraz wykonywania na tym terenie pracy. Jest niezbędna bez względu na rodzaj obejmowanego stanowiska. W Wielkiej Brytanii karta CSCS nie jest wymaga prawnie, jednak większość pracodawców oczekuje, że kadra pracownicza będzie ją posiadać. Stanowi ona poświadczenie o nabytych umiejętnościach i jest sposobem oceny kandydatów, ich poziomu przygotowania, wiedzy merytorycznej oraz zakresu umiejętności BHP. Warto więc postarać się o jej wyrobienie, co jest równoznaczne ze zdaniem odpowiedniego testu. Testy te są oferowane przez firmy, które równocześnie prowadzą polskie kursy w UK. Mogą to być szkolenia na ładowarkę czy koparkę, dające uprawnienia do pracy na stanowisku operatora sprzętu budowlanego. 

CITB –  test po polsku

Przed ubieganiem się o pracę na terenie budowy należy odbyć kurs i zdać test, który uprawnia do posiadania karty CSCS. Ten istotny certyfikat, bez którego nie jest możliwe rozpoczęcie kariery zawodowej w branży budowlanej w Wielkiej Brytanii, jest wydawany przez instytucję zwaną 

Construction Industry Training Board (CITB). Dlatego właśnie czasem można się spotkać z określeniem test CITB czy kurs CITB UK. 

Jak zdać test  CSCS?

Test CSCS po polsku zawiera zagadnienia związane z bezpiecznym zachowaniem na placu budowy, strategią podejmowania działań, a także ochroną własnego życia i zdrowia. Obejmuje 16 kluczowych sekcji, jak zdrowie zawodowe, bezpieczeństwo, środowisko pracy, pierwsza pomoc w sytuacji zagrożenia własnego oraz innych. Jest to 50 pytań, na które należy odpowiedzieć w ciągu 45 minut. Warto mieć świadomość, że nie trzeba posiadać specjalistycznej i bardzo szerokiej wiedzy z zakresu branży budowlanej, szczególnie w jej specjalistycznym obszarze. Test CSCS bada poziom odpowiedzialności kandydata, umiejętność podejmowania trafnych działań i szybkich decyzji w sytuacji zagrożenia. Praca na budowie to nieustanne ryzyko utraty zdrowia, ale także popełniania błędów technicznych, które nie tyle powodowane są przez brak wiedzy specjalistycznej, ale głównie przez szereg nieodpowiedzialnych działań i brak umiejętności przewidywania konsekwencji naszych czynów. 

Karta CSCS – cena

Na koszt uzyskania karty CSCS składa się koszt samej karty £36, a także cena przystąpienia do egzaminu CSCS – £21, co łącznie mieści się w kwocie £57. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę, że tylko dzięki temu certyfikatowi można podjąć legalną pracę na placu budowy. Papierowy dokument otrzymuje się pocztą na wskazany przez kandydata adres w ciągu 20 dni od momentu złożenia aplikacji. Warto mieć na uwadze, że otrzymanie karty CSCS nie jest możliwe bez testu, a próby uzyskania tego ważnego dokumentu drogą nielegalną, są bardzo surowo karane w Wielkiej Brytanii. Karta CSCS ma stać na straży bezpieczeństwa i przestrzegania zasad BHP. Od jej wprowadzenia znacznie zmniejszyła się ilość wypadków na miejscu budowy, co oznacza, że przynosi ona oczekiwane rezultaty. 

 

 

 

 

 

Szkolenia na koparki i kursy na maszyny budowlane

Kursy na wózki widłowe i egzamin IPAF LUB PASMA

 

Szkolenie na operatora wózków widłowych w UK jest jednym najczęściej obleganych. Uprawnienia operatora wózków widłowych lub zwyzki pozwalają na uzyskanie intratnego stanowiska w wielu miejscach pracy. Mogą to być zarówno sklepy, fabryki, jak i magazyny. Na terenie Anglii każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy dla operatorów wózków widłowych.

 

Tylko  profesjonalne kursy i egzaminy państwowe IPAF, CPCS gwarantują możliwość ubiegania się o tego rodzaju stanowiska.

 

Ile kosztuje kurs na koparkę w UK?

 

Wszystkie szkolenia na maszyny budowlane w Londynie oraz innych miastach Wielkiej Brytanii, organizowane przez nasze centrum, mogą się pochwalić konkurencyjnymi cenami. To zawsze inwestycja i najlepsza szansa poszerzenia swoich umiejętności oraz zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.

 

Uprawnienia operatora koparki, ładowarki, walec czy wywrotka w UK gwarantują dobre zarobki przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu własnym oraz nieznacznym wkładzie finansowym.

 

Ponad 100 kursów w ofercie

 

Oferujemy  wyjątkowo obszerny zakres kursów, spośród których szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS należą do najbardziej poszukiwanych. Dużym atutem jest organizowanie kursów i szkolen CPCS po polsku, dzięki czemu egzamin państwowy CPCS w UK jest bardziej przystępny dla polonii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń. Każdy zainteresowany z pewnością znajdzie tu coś dla siebie zdobywając nowe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe. Zarobki na stanowisku operator koparki wachają się w granicach od £16 do £25 na godzinę.

 

Kursy na raty!

 

Z przyjemnością informujemy, iż od teraz mogą państwo uniknąć jednorazowego wysokiego kosztu zapisania się na szkolenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadzamy opcje spłaty kosztów każdego z oferowanych przez nas kursów w systemie ratalnym.

 

Zacznij szkolenie już dzisiaj wpłacając niewielką opłatę administracyjną, a resztę zapłać w wygodnych miesięcznych ratach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 

;

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. See our Private Policy