• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg

Centrum szkolenia operatorów koparek, wózków widłowych i maszyn budowlanych w UK

Empire Traininig Services zapewnia profesjonalne kursy na koparki w uk po polsku (m.in. do robót ziemnych i drogowych), egzaminy CSCS, CPCS oraz szkolenia na wózki widłowe 

Naszymi głównymi atutami są niska cena oraz najlepsza zdawalność na uprawnienia uk. Gwarantujemy przede wszystkim wysoką jakość szkolenia i wykwalifikowanych wykładowców, którzy prowadzą kursy, egzaminy i szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS . Jego zaliczenie zapewnia uzyskanie intratnej posady w przedsiębiorstwach budowlanych, fabrykach i firmach w całej Anglii, ale także na terenie Unii Europejskiej.

        Organizujemy kursy i szkolenia również do pracy w środowisku niebudowlanym oferując ponad 100 różnych kursów, np. na wysypiska śmieci, sortownie czy złomowiska. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak kursy CPCS na maszyny budowlane, szkolenia na wózki widłowe, CPCS na koparkę organizowane w takich miastach jak: Londyn, Milton Keynes, Birmingham, Manchester i innych.

    Nasze szkolenia na maszyny budowlane oraz kursy na wózki widłowe mogą się pochwalić licznym zainteresowaniem Polaków, jak i chętnych z innych rejonów Europy. Szkolenia prowadzone są w językach, którymi na co dzień porozumiewają się kursanci, co nas wyróżnia i gwarantuje wysoką zdawalność na uprawnienia uk. 

Empiretrainingservices.co.uk

W Wielkiej Brytanii bardzo dużą wagę przykłada się do bezpieczeństwa na placu budowy. Każdy pracownik musi posiadać specjalny certyfikat, który upoważnia go do wykonywania obowiązków w obrębie budowy. To karta CSCS, którą można uzyskać tylko zdając specjalny test CITB. Test po polsku dostępny jest w wybranych firmach, które oferują polskie kursy w UK. Warto przystąpić do niego w języku polskim, ponieważ tylko wtedy mamy pewność rzetelnego zrozumienia poleceń, a w koncesji wymagań i obowiązków osoby, który chce się zatrudnić w firmie budowlanej na terenie Wielkiej Brytanii.

CITB test po polsku

Sam test CITB, dzięki któremu można uzyskać kartę CSCS, trwa 45 minut i jest przeprowadzany w formie online po wcześniejszym umówieniu. Jego koszt to £21, a wydanie karty CSCS £36. Dla obcokrajowców, którzy ubiegają się o stanowisko pracownika budowlanego, test jest przeprowadzany z pomocą polskiego tłumacza. Zawiera szereg pytań dotyczących bezpiecznego zachowania się na placu budowy, umiejętności technicznych, zapobiegania wypadkom oraz oceny ryzyka niebezpieczeństwa. Sprawdzana jest wiedza kandydata z obszaru pierwszej pomocy, rodzaju sprzętu ochrony osobistej, identyfikacji zagrożeń itp. Test zawiera 50 pytań z najróżniejszych obszarów wiedzy bezpośrednio dotykających branży budowlanej Uzyskanie karty CSCS daje możliwość ubiegania się o licencję operatora maszyn.

Kursy CPCS – czym są?

Karta CPCS to w pełnym brzmieniu Construction Plant Competence Scheme. To obowiązkowa licencja operatora maszyn budowlanych. W UK istnieje kilka kart CPCS. Szacuje się, że jest ponad 100 rodzajów tych kart, ale te najbardziej znane, to

-czerwona karta tymczasowa – przyznawana na okres do 2 lat

-niebieska karta – ważna do 5 lat

Takie ich rozróżnienie pozwala ocenić poziom umiejętności operatora maszyn, a także zmobilizować go do dalszego zdobywania nowych kompetencji. Dzięki temu rozwiązaniu, pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a nade wszystko posiadają najnowszą wiedzę dotyczącą odpowiedzialnej pracy na budowie.

Polskie kursy w UK

Szkolenia na operatorów maszyn budowlanych są koniecznym wymogiem w Wielkiej Brytanii. Ich ukończenie nie jest trudne, ale niezbędne jest posiadanie teoretycznej oraz praktycznej wiedzy w zakresie specyfikacji technicznej pojazdów budowlanych, obowiązków i zadań operatorów maszyn, a także zasad bezpieczeństwa pracy. Zdobywanie takich umiejętności jest bardzo intratne, ponieważ zarobki brutto operatora koparki wahają się w kwocie rocznie: £37,500. Istnieje kilka typów koparek, a uzyskanie licencji na obsługę jednej nie uprawnia do operowania innym modelem. Konieczne jest odbycie kursów na każdą z nich z osobna. Szkolenie trwa od 3 do 8 dni, a jego koszt to ok. £1,000 –£1,200 w zależności od rodzaju kursu. Kurs na koparko- ładowarki to doskonała inwestycja w przyszłość, ponieważ zapotrzebowanie na operatorów maszyn ciężkich, pracujących na placu budowy w Wielkiej Brytanii, nie spada.


Szkolenia na koparki i kursy na maszyny budowlane

Kursy na wózki widłowe i egzamin IPAF LUB PASMA

 

Szkolenie na operatora wózków widłowych w UK jest jednym najczęściej obleganych. Uprawnienia operatora wózków widłowych lub zwyzki pozwalają na uzyskanie intratnego stanowiska w wielu miejscach pracy. Mogą to być zarówno sklepy, fabryki, jak i magazyny. Na terenie Anglii każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy dla operatorów wózków widłowych.

 

Tylko  profesjonalne kursy i egzaminy państwowe IPAF, CPCS gwarantują możliwość ubiegania się o tego rodzaju stanowiska.

 

Ile kosztuje kurs na koparkę w UK?

 

Wszystkie szkolenia na maszyny budowlane w Londynie oraz innych miastach Wielkiej Brytanii, organizowane przez nasze centrum, mogą się pochwalić konkurencyjnymi cenami. To zawsze inwestycja i najlepsza szansa poszerzenia swoich umiejętności oraz zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.

 

Uprawnienia operatora koparki, ładowarki, walec czy wywrotka w UK gwarantują dobre zarobki przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu własnym oraz nieznacznym wkładzie finansowym.

 

Ponad 100 kursów w ofercie

 

Oferujemy  wyjątkowo obszerny zakres kursów, spośród których szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS należą do najbardziej poszukiwanych. Dużym atutem jest organizowanie kursów i szkolen CPCS po polsku, dzięki czemu egzamin państwowy CPCS w UK jest bardziej przystępny dla polonii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń. Każdy zainteresowany z pewnością znajdzie tu coś dla siebie zdobywając nowe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe. Zarobki na stanowisku operator koparki wachają się w granicach od £16 do £25 na godzinę.

 

Kursy na raty!

 

Z przyjemnością informujemy, iż od teraz mogą państwo uniknąć jednorazowego wysokiego kosztu zapisania się na szkolenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadzamy opcje spłaty kosztów każdego z oferowanych przez nas kursów w systemie ratalnym.

 

Zacznij szkolenie już dzisiaj wpłacając niewielką opłatę administracyjną, a resztę zapłać w wygodnych miesięcznych ratach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 

;

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. See our Private Policy