• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg

Centrum szkolenia operatorów koparek, wózków widłowych i maszyn budowlanych w UK

Empire Traininig Services zapewnia profesjonalne kursy na koparki w uk po polsku (m.in. do robót ziemnych i drogowych), egzaminy CSCS, CPCS oraz szkolenia na wózki widłowe 

Naszymi głównymi atutami są niska cena oraz najlepsza zdawalność na uprawnienia uk. Gwarantujemy przede wszystkim wysoką jakość szkolenia i wykwalifikowanych wykładowców, którzy prowadzą kursy, egzaminy i szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS . Jego zaliczenie zapewnia uzyskanie intratnej posady w przedsiębiorstwach budowlanych, fabrykach i firmach w całej Anglii, ale także na terenie Unii Europejskiej.

        Organizujemy kursy i szkolenia również do pracy w środowisku niebudowlanym oferując ponad 100 różnych kursów, np. na wysypiska śmieci, sortownie czy złomowiska. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak kursy CPCS na maszyny budowlane, szkolenia na wózki widłowe, CPCS na koparkę organizowane w takich miastach jak: Londyn, Milton Keynes, Birmingham, Manchester i innych.

    Nasze szkolenia na maszyny budowlane oraz kursy na wózki widłowe mogą się pochwalić licznym zainteresowaniem Polaków, jak i chętnych z innych rejonów Europy. Szkolenia prowadzone są w językach, którymi na co dzień porozumiewają się kursanci, co nas wyróżnia i gwarantuje wysoką zdawalność na uprawnienia uk. 

Empiretrainingservices.co.uk

Czy kurs na koparkę w UK to dobry pomysł?

Kurs na koparkę w UK to wciąż wyjątkowy i łatwy sposób na poprawę swojej sytuacji materialnej, lepszą pracę i atrakcyjne zarobki. W Wielkiej Brytanii nieustannie brakuje operatorów maszyn budowlanych. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników jest naprawdę duże, dlatego warto jest rozpocząć kurs na koparki UK. Poza tym, to umiejetność, którą można się pochwalić w każdym innym kraju. 

Kurs na koparki UK – cena

Cena szkolenia na koparkę nie jest wygórowana i waha się od £1000 do £1200. Co ważne, kurs taki szybko się zwróci, kiedy podejmie się pracę w zawodzie. Szkolenie na operatora koparki w Wielkiej Brytanii trwa od 2 do 4 tygodni. Kandydaci otrzymują tam wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, dzięki czemu natychmiast po jego zakończeniu są w stanie podjąć pracę w zawodzie na placu budowy. Ponadto szkolenie odbywa się w języku ojczystym. Polskie kursy w UK to duża pomoc dla tych, którzy nie posługują się biegle językiem angielskim. Istotne jest, aby mogli wynieść z niego niezbędną wiedzę, dlatego konieczna jest nauka na polskich materiałach szkoleniowych. 

Ile zarabia operator koparki w UK?

Zarobki operatora koparki to nawet £16-£20 na godzinę, czyli rocznie ok. £37500. Jest to więc znakomita inwestycja we własny rozwój. Co ważne, mogą one rosnąć wraz z doświadczeniem operatora. Firmy budowlane czekają na wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią stawiać czoła rozmaitym wyzwaniom, a przede wszystkim są chętni do pracy i charakteryzują się dużą dozą profesjonalizmu oraz odpowiedzialności. Operator to zawód stabilny, ale też wymagający wiedzy oraz doświadczenia. Dostępny jest dla wszystkich, którzy chcą się szkolić i poszerzać kwalifikacje, nawet jeśli nie komunikują się w języku angielskim. Warto jest więc postawić na własny rozwój i zdobywanie kompetencji, ponieważ jest to szansa na lepszą przyszłość w Wielkiej Brytanii. Praca na maszynach ciężkich nie musi być trudna, jeśli tylko otrzyma się stosowne kalifikacje i odbędzie niezbędne szkolenia. 

Szkolenia na koparki i kursy na maszyny budowlane

Kursy na wózki widłowe i egzamin IPAF LUB PASMA

 

Szkolenie na operatora wózków widłowych w UK jest jednym najczęściej obleganych. Uprawnienia operatora wózków widłowych lub zwyzki pozwalają na uzyskanie intratnego stanowiska w wielu miejscach pracy. Mogą to być zarówno sklepy, fabryki, jak i magazyny. Na terenie Anglii każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy dla operatorów wózków widłowych.

 

Tylko  profesjonalne kursy i egzaminy państwowe IPAF, CPCS gwarantują możliwość ubiegania się o tego rodzaju stanowiska.

 

Ile kosztuje kurs na koparkę w UK?

 

Wszystkie szkolenia na maszyny budowlane w Londynie oraz innych miastach Wielkiej Brytanii, organizowane przez nasze centrum, mogą się pochwalić konkurencyjnymi cenami. To zawsze inwestycja i najlepsza szansa poszerzenia swoich umiejętności oraz zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.

 

Uprawnienia operatora koparki, ładowarki, walec czy wywrotka w UK gwarantują dobre zarobki przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu własnym oraz nieznacznym wkładzie finansowym.

 

Ponad 100 kursów w ofercie

 

Oferujemy  wyjątkowo obszerny zakres kursów, spośród których szkolenia CPCS, CSCS, IPAF, NPORS należą do najbardziej poszukiwanych. Dużym atutem jest organizowanie kursów i szkolen CPCS po polsku, dzięki czemu egzamin państwowy CPCS w UK jest bardziej przystępny dla polonii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń. Każdy zainteresowany z pewnością znajdzie tu coś dla siebie zdobywając nowe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe. Zarobki na stanowisku operator koparki wachają się w granicach od £16 do £25 na godzinę.

 

Kursy na raty!

 

Z przyjemnością informujemy, iż od teraz mogą państwo uniknąć jednorazowego wysokiego kosztu zapisania się na szkolenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadzamy opcje spłaty kosztów każdego z oferowanych przez nas kursów w systemie ratalnym.

 

Zacznij szkolenie już dzisiaj wpłacając niewielką opłatę administracyjną, a resztę zapłać w wygodnych miesięcznych ratach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 

;

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. See our Private Policy